O nás

Aegon je jedním z předních světových poskytovatelů životního pojištění, penzijního spoření a správy aktiv. Naše holandské kořeny sahají až do roku 1844. Dnes Aegon působí ve více než 20 zemích, včetně USA, kde jsme známí jako Transamerica.

 

Historie Aegonu

Historie společnosti Aegon je dlouhá přes 170 let, nicméně společnost Aegon, jak ji známe dnes, byla založena v roce 1983 po sloučení dvou holandských pojišťoven AGO a Ennia. Dnes je Aegon jednou z deseti největších pojišťoven na světě.

 

Naši zákazníci a trhy

Více než 25 000 zaměstnanců společnosti Aegon pomáhá přes 29 milionům zákazníků po celém světě převzít odpovědnost za jejich finanční budoucnost. Aegon působí ve více než 20 zemích Evropy, Asie a Ameriky. Naše hlavní světové značky jsou Aegon a Transamerica. Společnost Aegon, která je kótována na burzách v Amsterdamu a v New Yorku, je hodnocena prestižní ratingovou agenturou S&P Global známkou AA-.

 

Aegon v České republice

Svou činnost v České republice jsme zahájili v roce 2005. Naše poslání je zde i všude ve světě stejné - chceme pomáhat klientům se zabezpečením jejich finanční budoucnosti.

 

Více informací o Aegonu